Kemer Country Hotel

Kemer Country Hotel

HEM DOĞA hem de İstanbul’la iç içe, benzersiz bir konaklama alanı olan Kemer Country Hotel, bünyesinde başta golf, binicilik ve tenis olmak üzere; fitness, basketbol, outdoor gibi spor olanaklarını en seçkin halleriyle barındırıyor. Kemer Country Hotel, misafirlerine sağlıklı bir konaklama sürecinin yanı sıra, otel bünyesinde ve çevresinde yer alan eserler ve dönemsel sergilerle sanatı günün her anına yansıtıyor.

Kemer Country Hotel

7 bin m2 alan üzerine kurulu, 4 kattan oluşan Kemer Country Hotel misafirlerine, dört bir yanını saran bahçeleri ve ormanı ile görülmeye değer doğa manzaraları sunuyor. Autoban tasarım ofisi tarafından lüks yaşam öğelerinin en küçük detaylarına kadar işlendiği 35 odanın büyüklüğü 42 - 72 m2 arasında değişiyor. Odalar misafirlerine, yüksek tavanları ile ferah bir konaklama deneyimi vaat ediyor.

Kemer Country Hotel

Doğanın kalbinde yerinizi ayırtın.
Kemer Country Hotel’in zengin ve çarpıcı bir peyzaja sahip bahçeleri, kapalı - açık havuzları, güneşlenme alanları, modern teknoloji ile donatılmış salonu ve keyifli terası ile Salon Allure, toplantı ve organizasyonlarda sizi keyifli bir deneyime davet ediyor. Uzmanlar tarafından hazırlanan özel masaj ve bakım kürleri sunan Wellness Spa-ce’i ise, günlük hayatın stresini unutturacak ayrıcalıkları arasında yer alıyor.
likidgaz.jpg
istiklalpalas.jpg
kemercountryhotel.jpg
milliyetemlak.jpg
uzmanpara_logo.jpg
dolfenlogo.jpg
moil.jpg
vatan.jpg
msmotorservis.jpg
parsat.jpg
seyhanparkevleri_logo.jpg
milliyet.jpg
milliyettv.jpg
kemercountry.jpg
otomilangaz.jpg
pembenar_logo.jpg
gazetevatancom.jpg
milangaz.jpg
atakoleji.jpg
skorer.jpg
dmermer.jpg
kemercountryclub.jpg
mutfakgaz.jpg
taksimgayrimenkul.jpg
milliyetcomtr.jpg
agirmetal.jpg
gunesgaz.jpg
zeyport.jpg