Güvenli Limana Demirleyin

zeyport

Zeyport Limanı; Sivastapol, Odesa, Ilichevsky, Yevpatoriia, Khreson, Skadovsk, Ochokov gibi Karadeniz’in önemli limanlarına açılan kapıdır

1999 yılında Karadeniz limanlarıyla üst düzey bavul ticaretine yönelik seferler yapan gemiler için açılan Zeyport; tek bir noktadan, hızlı, yerinde, etkin hizmetiyle kısa sürede “güvenli liman” oldu. Zeyport’ta sadece harici değil, dahili kabotajda sefer yapan gemilere de hizmet verilmektedir. Ayrıca, İstanbul limanlarından dış hatlara yolculuk yapan gemilerle, İstanbul Boğazı’ndan geçip, Boğaz’ın güney girişi demir yerlerinde bekleyen veya demirlemeden geçen transit ve gümrüklü gemilerle acente botlarının temasları, yine Zeyport Liman’ından yapılmaktadır.

“ISO 9001: 2000” belgesine sahip limanımızda, Kalite Yönetim Sistemi şartlarından taviz vermeden, müşteri memnuniyetini sağlayarak, ülke ekonomisine katma değer yaratarak; turizm ve yolcu limanı alanlarında öncü olmak temel hedefimizdir.


zeyport

Kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet
Zeyport Ortak Girişim Grubu tarafından işletilen limanda, transit malzemelerin saklanması ve muhafazası için Gümrük Müdürlüğü denetimde gümrüklü saha içinde konuşlandırılmış 220 m2’lik geçici depolama yeri 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Gemilere, kamyonlarla gelen madeni yağların (varil ve dökme yağ) ikmali yine bu limanda yapılmaktadır. Liman sahası stok alanında varillerin stoklaması da yapılmakta, ancak hiçbir şekilde dökme yağ stoklaması yapılmamaktadır.

HEM MERKEZİ HEM DE KOLAY ULAŞIM
40 bin m2’lik alan üzerine kurulu liman, Atatürk Havalimanı’na 14 km, Salıpazarı Limanı’na ise 12 km mesafededir.
likidgaz.jpg
istiklalpalas.jpg
kemercountryhotel.jpg
milliyetemlak.jpg
uzmanpara_logo.jpg
dolfenlogo.jpg
moil.jpg
vatan.jpg
msmotorservis.jpg
parsat.jpg
seyhanparkevleri_logo.jpg
milliyet.jpg
milliyettv.jpg
kemercountry.jpg
otomilangaz.jpg
pembenar_logo.jpg
gazetevatancom.jpg
milangaz.jpg
atakoleji.jpg
skorer.jpg
dmermer.jpg
kemercountryclub.jpg
mutfakgaz.jpg
taksimgayrimenkul.jpg
milliyetcomtr.jpg
agirmetal.jpg
gunesgaz.jpg
zeyport.jpg